25 Kasım 2013 Pazartesi

Yılbaşı hediyelerinizi şimdiden seçmeye başlayın..


By on 11/25/2013 04:33:00 ÖS

Sevgili dostlar,

Yılbaşı geliyor, sevdikleriniz için küçük sürprizler düşünmeye başladınız mı? Para mı var sanki demeyin, sizin için bizim dükkandan 0-50 lira arasında alabileceğiniz çok güzel hediyeler araştırdım. Bu iyiliğimi de hiç unutmayın..


kalpli gumus kolye
Bu gördüğünüz kolye 1,37 gr ağırlığında gümüştür efendim. İster sevgilinize alın, ister annenize, isterseniz kız kardeşinize.. Hatta iş yerindeki arkadaşlarınıza bile bunu alabilirsiniz. Kadınlar gümüşe bayılırlar, hele üzerinde kalp de varsa, sizden iyisi olmaz.. Sadede gel, fiyattan haber ver diyorsanız, KDV dahil 32,89 TL efendim.. Üstelik 12 taksit yapabileceğiniz gibi kapıda da ödeme yaparsınız. Diğer gümüş ve  aksesuarlar için buraya tık tık 


yilbasi gecelik

Yılbaşı demek, kırmızı demek diyorsanız işte size kırmızının en güzel uyarlaması bir gecelik. KDV dahil 34,28 TL.. Ama bu geceliği sakın ola ki iş yerinizdeki arkadaşlarınıza hediye etmeyin.. Herkesin içinde açarsa hem siz hem de O utanır aman ha, hediye vereceğim diye böyle risklere girmeyin. Siz bilirsiniz bunu kime alacağınızı... Daha usturuplu bir şey olsun, o ne öyle diyorsanız, ya da bu ne böyle çok kapalı bu diyorsanız da buyrun buraya tık tık.. Bizde  model bol nasılsa.. Her zevke hitap edebiliyoruz..


banana republic parfum

Parfümden başka hediye almam diyorsanız, bizde çeşit çeşit marka mevcut.. Bakın işte bu Banana Republic parfümün fiyatı KDV dahil 30,68 TL'ye düşmüş. Almayanı dövüyorlar.. 
Duydum efenim sorunuzu, orijinaldir ürünlerimiz merak buyurmayınız. Parfüm çeşitleri için de buraya tıklayın bir zahmet.. 

Çocuklarınızı ve çocuk ruhlu sevgililierinizi sevindirecek bu orijinal Disney markalı oyuncak ise Kdv dahil 27,51 TL efenim.. Kucağını açmış, sevginizi gönderiyor. 
Kızlar bunlara bayılıyor..
Daha fazla oyuncak görmek isterseniz buraya tıklayın dükkan sizin..


Bu günlük bu kadar tavsiye yeter. Bir de unutmadan söyleyeyim, 100 TL üstü alışverişlerinizde kargo bedava.. Bu da yetmezse 100 TL üzeri alış veriş yapmak sitediğinizde yazın ucuzcubekir@gmail.com'a, size özel 10 TL'lik indirim kuponu da yaparım.. 
Daha ne olsun, cıngıl beeelsss, cıngıl beellls, cıngıl cıngıl bellsss:))

Ucuzcu Bekir der ki:

Her türlü yorumunuz kabulümdür, yeter ki incitecek bir şey söylemeyin..

0 yorum:

Yorum Gönder

Hakaret içermedikten sonra her yorum kabulümdür.