18 Kasım 2013 Pazartesi

Nerelerdeydim?


By on 11/18/2013 03:40:00 ÖS

Şükür tekrar kavuşturana.. 
Beni takip edenleriniz bilir, bizim yazarla aramız bazen nane molla olur. Yine öyleydi, hem de çok kötüydü.. Aylardır neden ortalarda yoktum sanıyorsunuz? Beni bu fotoğraftaki  puzzle gibi önce birleştirdi, yoktan ismimi cismimi belirledi.. Sonra da hain bir temizlikçi kadın refleksiyle darmadağın etti attı bir kenara.. 
Neredeyse bir aydır sizlerle buluşturmadı beni, iki çift laf edemedik.. Nasıl özlemişim sizleri, nasıl özlemişim..

"Niye beni takipçilerimden uzaklaştırdın, neden bu bloğa ilgi göstermiyorsun?" dediğimde bizim yazarın bana söylediği lafsa şu.. Efendim kendisini hayal kırıklığına uğratmışım! Ne hayaller kurmuş benim üzerime ama ben o hayalleri gerçekleştirememişim! Sevgili takipçilerim, bu yazardan nedir çektiğim anlayabilmiş değilim. Ağzı olup dili olmayan bir adamım ben. Dükkanıma gider gelirim sessizce, neymiş yeterince  satış olmuyormuş! İyi de benim ne  suçum var. Her yeri almış afilli AVM'ler, kimse bakmıyor tabii ki bizim gibi küçük esnafın yüzüne..
Anlayacağınız dostlarım, bizim yazarla bayağı bir atıştık, neyse tatlıya bağladık nihayetinde.. O beni sever, ben de O'nsuz edemem.. Hayali kahramanla yazar hiç ayrılır mı birbirinden.. 

"İsterse dükkana kimseler gelmesin, seni hiç bırakmayacağım Bekir Abi" dedi, ağlaştık, duygusallaştık barıştık nihayetinde..

Ama sizin de suçunuz var, bizim yazarın benden soğumasında.. Gelip bir yorum yazsanız, halimi hatrımı sorsanız, unuttuğunuz dükkkanıma buradan girip bir baksanız, bir şeyler satın alsanız bizimkinin keyfi de yerine gelecek.. 

Hadi ama üzmeyin Bekir Abi'nizi..
Kalın sağlıcakla.. 

Ucuzcu Bekir der ki:

Her türlü yorumunuz kabulümdür, yeter ki incitecek bir şey söylemeyin..

0 yorum:

Yorum Gönder

Hakaret içermedikten sonra her yorum kabulümdür.